fbpx

“Ticēt sev un  neapstāties pie sasniegtā – katram sapnim ir jākļūst par mērķi, lai tas piepildītos!” – tas ir mans moto un motivācija ik dienu darbā ar sevi un saviem klientiem. Protams, otra mana lielākā motivācija ir mana ģimene, mana meitiņa Becīte, kura ik dienu mani iedvesmo kļūt par labāku mammu, skaistu un iedvesmojošu sievieti sev, vīram un citām sievietēm – arī Tev!

AAH_5715
AAF_0647 (1)

Jau no mazotnes, līdzīgi kā citas manas ģimenes sievietes, es cīnījos ar lieko svaru. Pārdzīvoju un pārmetu sev par katru apēsto konfekti vai kūkas gabaliņu, kuru nogulsnējumu uzreiz varēja pamanīt manu gurnu apvidū, lai gan jau no bērnības dejoju un biju aktīva sportā.

Tā kā man tolaik nebija zināšanu, kā sevi uzturēt formā, ikreiz pirms katras deju uzstāšanās vai fotosesijas, lai izskatītos labi sev svarīgajos mirkļos, divas nedēļas ievēroju drastisku diētu.

Tomēr katru reizi pēc tām, atkal atsākot mieloties ar kārojamajiem pārtikas produktiem, svars atjaunojās ar pastiprinātu jaudu, jo toreiz vēl nepārzināju sabalansēta uztura likumus.

Izstrādāju efektīvu “Bfit” uztura plānojumu, kura lielisks piemērs esmu pati. Šo diētu veiksmīgi realizēju savā pēcdzemdību posmā. Jau pēc pusgada atguvu lielisku formu, savukārt, pēc mazliet ilgāk kā gada biju labākā formā, nekā jebkad iepriekš savā dzīvē. Turklāt, pateicoties sabalansētam uzturam, nepazuda mazulim nepieciešamais piens un meitiņa caur manu uzturu arī ieguva sev visas nepieciešamās vielas.

Ir gan jāņem vērā, ka laika periods, kādā katrs šīs diētas dalībnieks sasniegs un uzturēs savu mērķi, ir dažāds, kas izriet no katra individuālajām vecuma posma un fizioloģiskajām organisma atšķirībām.

AAF_7894
AAI_1106

Svarīgi, ka strādājot ar dāmām treniņu procesā īpašu uzmanību pievēršu sievietes organisma fizioloģiskām īpatnībām pirms un pēc bērniņa. Pati esmu mamma un visam šim skaistajam procesam esmu izgājusi cauri, tāpēc zinu kā Tev palīdzēt nokļūt pie Tava mērķa kopā ar bērniņu un citām mammām, kas ir kā brīnišķīgs papildus atbalsts un motivācija.

Es dalīšos ar savu pieredzi un zināšanām, lai arī Tu justos skaista un slaida mamma. Esi gatava ceļam uz mērķi?

Tava trenere, Tava motivācija- BFITmom BAIBA

BIEŽĀKIE JAUTĀJUMI

Uztura programma BFit Mom ir sagatavota jaunajām māmiņām laktācijas periodā un tā noteikti slikti neietekmēs piena daudzumu, un kvalitāti. Ar šīm regulārajām, sabalansētām un veselīgām maltītēm Tu un Tavs bērniņš saņemsi visas nepieciešamās uzturvērtības.

Programmā ir iekļautas pankūkas, kēksi un citi gardi, sātīgi ēdieni, kuri noteikti ies pie sirds arī mazajiem. Kas svarīgi – Tu iemācīsies pagatavot bērniem saldumus un maltīti veselīgā, ātrā veidā.

Jā, pilnīgi droši! Govs piena produktus varēsi aizvietot ar augu izcelsmes pieniem un bezlaktozes produktiem.

Protams, man programmā ir iekļautas arī daudzas veģetāras maltītes, kuras ir nevien gardas, bet arī sabalansētas, lai uzņemtu pilnvērtīgu uzturu bez gaļas.

Jā, Tu droši vari pievienoties programmai. Es esmu sertificēta pirms/pēc dzemdību vingrošanā – visas nodarbības ir pilnīgi drošas, lai pareizi un ātri atjaunotos un nostiprinātu muskulatūru pēc dzemdībām

Jā droši, jo visas treniņprogrammas būs pieejamas, kamēr būsi programmā. Varēsi piedalīties gan tiešsaistes treniņos, gan vingrot sev ērtā laikā jebkurā vietā.

Manā treniņprogrammā ir sadalīti treniņi pa periodiem, tāpēc katrā periodā ir savi vingrinājumi. Uzreiz pēc dzemdībām drīkstēsi pildīt dažus atbilstošus vingrinājumus, bet sporta zālē nedrīkst atgriezties ātrāk kā sešas nedēļas pēc dzemdībām.

Manas treniņprogrammas pēc dzemdību posma ir sagatavotas, lai tajā varētu piedalīties ikviena mamma, lai ātrāk atjaunotos, ieraudzītu vēlamo izskatu spogulī un iegūtu pašapziņu. Droši pievienojies!