fbpx

Veselīga dzīvesveida konsultācija

Konsultācijas laikā tiek izmantoti bioimpedances svari, kas mēra muskuļaudu, tauku, ķermeņa šķidruma un kaulu masu un palīdz aprēķināt bioloģisko vecumu un vielmaiņas ātrumu. Papildus tam tiek veikti vēl citi ķermeņa mērījumi, kas ļauj noteikt sākuma punktu un pēc tam novērtēt arī Tavu progresu.

Iegūtie mērījumi ir labs palīgs, lai izveidotu precīzu uztura un treniņu plānu atbilstoši Taviem mērķiem un iespējām.

Šādu konsultāciju ieteicams apmeklēt vienu reizi mēnesī, lai redzētu progresu, rezultātus un saņemtu turpmākos ieteikumus.

Privātie treniņi

Ja vēlies trenēties mērķtiecīgi, uzlabot savu veselību, iegūt ideālu augumu un justies lieliski savā ķermenī ik dienu, tad šie treniņi ir paredzēti tieši Tev.

Pirmajā treniņā tiks veikti ķermeņa mērījumi un fiziskās sagatavotības tests, kā arī noskaidroti Tavi mērķi, lai atbilstoši tiem izveidotu treniņu plānu. Sporta zālē trenēsies tikai Tu kopā ar treneri, turklāt treniņu laikā saņemsi arī veselīga uztura ieteikumus. 

Ar privāto treniņu palīdzību Tu iegūsi skaistu un veselīgu augumu, simetrisku ķermeni, spēcīgu muskulatūru, atslābinātas saspringtās ķermeņa daļas, pašpalīdzības metodes un labsajūtu. 

Mini grupu treniņi

Ja Tev nepatīk lielie sporta klubi, kuros vienā grupā ir 20–30 cilvēku un treneris nespēj katram pievērst uzmanību, vai arī esi iesācējs un visu jauno gribi apgūt trenera uzraudzībā, tad mini grupu treniņi būs tieši tas, ko meklē. 

Treniņi notiek mazās grupās – līdz 6 personām. Lai tos apmeklētu, iepriekš obligāti jāpiereģistrējas.

Mini grupu treniņi palīdzēs attīstīt spēku un aerobās spējas, uzlabos veselību un ķermeņa formu. Tiem var pievienoties jebkurā brīdī, izvēloties sev ērtāko laiku.

Ieguvumi: individuāla pieeja katram klientam; vingrinājumi pielāgoti katra spējām un vajadzībām; piemēroti gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar augstu fiziskās sagatavotības līmeni; maksā mazāk, nezaudējot kvalitāti; lielāka motivācija sportot, jo trenere redz katra dalībnieka iesaisti procesā.

REĢISTRĒTIES NODARBĪBĀM