fbpx

5 ieteikumi kā motivēt sevi trenēties!

5 ieteikumi kā motivēt sevi trenēties!

5 ieteikumi kā motivēt sevi trenēties!

Nav jau noslēpums, ka cilvēks pēc dabas ir slinks. Viņš atradīs 101 iemeslu, lai kaut ko nedarītu! Tas attiecas arī uz ikdienas treniņiem. Bet vai Tu atceries kādu treniņu pēc kuras Tu juties slikti, neapmierināti, neenerģiski? Diez vai, jo treniņi iekustina ķermeni un prātu, un pēc katra treniņa mēs jūtamies enerģijas pilni. Tad kāpēc mums šādu sajūtu neradīt regulāri?

Lai neatrunātos, lai neatmestu ar roku, lai neļautos slinkumam vai televīzijas pultij komplektā ar dīvānu, ieteikšu Tev vairākus ieteikumus, kā savu treniņu padarīt interesantāku un tādu, lai negribētos to izlaist. Uz priekšu:

  1. Trenējies kopā ar kādu, kurš spēj Tevi motivēt izdarīt labāko, kas Tavos spēkos! Tas var būt treneris, bet tas var būt arī draugs vai draudzene.
  2. Pamēģini kaut ko jaunu. Ieliec jaunus vingrinājumus savā treniņu plānā un noteikti pielieto citu inventāru vai pat iegādājies ko jaunu. Darot vienu un to pašu dienu no dienas – treniņi būs neefektīvi un garlaicīgi, tāpēc bagātini savus treniņus ar jauninājumiem!
  3. Trenējies ārpus mājas. Ja esi iemīļojis/usi vingrot mājās, tad pāris treniņi mēnesī ārpus mājas padarīs procesu aizraujošāku. Un sporta kluba apmeklētāji iedos papildus enerģiju un motivāciju darīt!
  4. Izmaini savu treniņa mūzikas listi. Atrodi jaunas motivējošas dziesmas, kuras nav vēl apnikušas vai izmanto kādu jau saliktu enerģisku sporta/fitnesa listi no interneta mūzikas veikaliem (itune, spotify, mixcloud, deezer, soundcloud utml).
  5. Turi savu mērķi sev tuvumā – izprintē bildi vai nomaini telefona displeja foto, lai ik dienu atgādina sev par savu mērķi vai ideālo augumu. Kas svarīgi – neuzliec sev neiespējamu mērķi. Svarīgi, lai mērķis ir reāli izpildāms. Droši vari sadalīt mērķus pa mēnešiem, nedēļām un dienām tādā veidā, pa solītim, tuvojoties savam lielajam mērķim!

 

Lai treniņi ir Tava ikdienas rutīna un Tavi mērķi Tevi motivē nepadoties. Veiksmi Tev!

Jūsu BFit Baiba