fbpx

Šis dzīvesveida izaicinājums jaunajām māmiņām ir Latvijā ne ar ko nesalīdzināma pēcdzemdību programma, jo ir tāda vienīgā un ļoti visaptveroši rūpējas par sievietes veselību pēc bērniņa iznēsāšanas un sagaidīšanas. ‘Bfit Mom’ rūpējas par sievietes ķermeņa un emocionalitātes sakārtošanās procesiem no visiem aspektiem – kustības, vingrojumi, treniņi, elpošana, ūdens cirkulācija, veselīgas uzkodas, uzturgrupu un uzturvielu daudzveidība un samērība, emocionālā harmonija un motivācija.

Izvirzīt rūpes par sevi kā katras dienas vienu no TOP prioritātēm – mans vēlējums Tev!

Mans mērķis un pozitīvais dzinulis darbā ar māmiņām ir nodot vērtīgo pieredzi, ko esmu guvusi kļūstot pati par mammu. Es turpinu augt un apgūt jaunas zinības un pieredzi par uzturu un sievietes veselību visos vecuma un reproduktīvajos posmos nepārtraukti. Un šobrīd ļoti padziļināti esmu pievērsusies tam, kas notiek ar sievieti fiziski un emocionāli bērniņu gan iznēsājot, gan laižot pasaulē, gan aprūpējot un barojot, un kā šajā laikā viņai vislabāk parūpēties arī par sevi. 

Šajā jaunajā ‘Bfit Mom’ ceļojumā es došos ar Tevi kopā no ļoti personīga izejas punkta – kļūstot jau drīz par mammu otrajam bērniņam.

Uztura un vingrojumu programma ‘BFit Mom’ Tev piedāvā:

 • Maigas un noturīgas pēcdzemdību ķermeņa atjaunošanas metodes;
 • Koriģējošus vingrinājumus korsetei, pleciem, mugurai, iegurnim, un specifiskus vingrojumus iekšējo orgānu balsta funkcijām;
 • Vismaz 5 video treniņus mēnesī, kurus vari skatīties jebkurā laikā un vietā;
 • Ļoti informatīvas un noderīgas video lekcijas katra mēneša sākumā par programmas mērķiem, dažādām niansēm saistībā ar ēšanas paradumiem, sievietes fizioloģiju, anatomiju, hormonālajiem procesiem un daudz ko citu;
 • Uztura programmu, kura ir sabalansēta no ļoti dažādām uzturgrupām, nodrošinot Tev visas nepieciešamās uzturvielas;
 • Grūtniecības laikā uzkrātā papildus svara pakāpenisku zaudēšanu, bez svara svārstībām, bez badošanās, bez diētām;
 • Dzīvesstilu un uzturu, kuru ievērojot, nav nepieciešamības pēc dažādām “brīnumtabletēm”, ne arī pēc komerciāliem uztura bagātinātājiem, lai kontrolētu organisma veselību un dabiskos procesus;
 • Receptes pamatēdieniem un uzkodām, kas atbalstīs laktācijas procesu;
 • Visas 115+ receptes, ko saņemsi katru mēnesi ir ne tikai neizsakāmi gardas un praksē pārbaudītas, bet arī viegli un ātri pagatavojamas!
 • Iespējas lietot programmu gan ar krūti barojošām, gan nebarojošām māmiņām;
 • Maltīšu variācijas gan veģetārietēm, gan visēdājām;
 • 100% garantētu izskata un pašsajūtas uzlabošanos;
 • Personalizētus, vienīgi Tev veltītus, veselīga dzīvesveida ieteikumus un atbalstu WhatsApp sarakstē!

Vēlies, lai jaunās dzīves iesākums ar mazuli Tev nepaiet “kā miglā” vien vāji atceroties šo posmu dēļ milzīga enerģijas trūkuma, kurā Tu vienkārši peldi kā pa straumi? Vēlies, lai spēka un vitalitātes ir daudz? No sirds gribi atcerēties šo laiku ar gandarījumu un prieku, ka spēji plānot un ieviest jaunu, veselīgu ritmu savā ģimenē un sev personīgi? Vēlies ēst tā, lai nav jaizjūt bieža izsalkuma sajūta, kas piemeklē lielāko daļu jauno māmiņu, īpaši tās, kuras baro ar krūti? Vēlies vairs arī nepārēsties, kad, izsalkuma mākta, BEIDZOT atrodi brīdi, kad klusītēm paēst? Ir daudz vēlmju un ar prieku varu teikt, ka “Bfit Mom” ir pārbaudīta vērtība un garants, ka tie ir ikvienai sievietei pavisam reāli sasniedzami mērķi, nevis kāda izspēle loterijā. 

“Bfit Mom” ir par mammas mīlēšanu, novērtēšanu, pateikšanos savam ķermenim par lielo darbu, ko tas ir izdarījis Tava lielākā brīnuma radīšanā, caur pašaprūpes turpināšanu ik dienu. Mamma, kas ir mierīga, vesela, pārliecināta un apmierināta ir siltākais mājas pavards kāds ir iespējams. Tāda mamma un sieviete ir ne tikai katras ģimenes šūnas centrs, bet arī Visuma centrs, ap ko bez mitas griežas šī pasaule. Ar pozitīvām pārmaiņām sevī, Tu radi neatgriezeniskas, pozitīvas izmaiņas ap Tevi!  Ejam kopā uz Tavu mērķi, uz veselu, harmonisku, lielisku mammu?

Iegādāties programmu - 79 EUR

Kādēļ izvēlēties ‘BFit MOM’?

 • Lai atgūtu formu un tonizētu ķermeni pēc dzemdībām nav “jāsēž” uz diētām.
 • Uzlabojas izskats, pašsajūta, pašvērtējums, ikdienas paveicamo darbu produktivitāte un dzīves kvalitāte kopumā.
 • Mana darba pamatā ir manas zināšanas, liela mana un citu mammu pieredze un pozitīvie rezultāti, atjaunojot pēcdzemdību augumu pirms gaidību laika formā – vai pat vēl labāk! 
 • Treniņprogramma izveidota, lai Tavs pēcdzemdību ķermenis maigi un pakāpeniski pārkārtotos no dzīvības radīšanas uz ikdienas procesiem un tiktu izveidota pamatbāze, pēc kā jau varēsi sākt vai turpināt droši trenēties intensīvāk.
 • Ēst var visu, ko kārojas, programmas receptes vari variēt un pielāgot savai ikdienai pēc sirds patikas!
 • Pateicoties daudzpusīgajam uzturam, nav pastiprinātas vēlmes pēc atsevišķiem produktiem, nelietderīgiem našķiem un pēc pārēšanās.
 • Laika un naudas izteiksmē ekonomisks ieguldījums savā veselībā, ikdienas plānošanā un pašsajūtā. 
 • Iegūsi sev daudz vērtīga uzsākot ‘Bfit Mom’ arī kādu laiku pēc dzemdībām, bet rekomendējams, ne vēlāk kā gadu pēc bērniņa dzimšanas.
 • Tu iegūsti neatsveramu atbalsta un motivācijas kopienu un savā pēcdzemdību ceļojumā nekad nebūsi viena!

Kas iekļauts programmā?

1

UZTURA PROGRAMMA

Katru svētdienu, plkst.7:00 saņemsi garšīgas, viegli un ātri pagatavojamas receptes visai nedēļai. Ēdiena programma ir sastādīta tā, lai to varētu atļauties ikkatrs maciņš, un Tu nopirksi tikai tos produktus, kurus patērēsi.

2

TRENIŅU PROGRAMMA

Tev būs pieeja kvalitatīviem un pārdomātiem treniņu video ierakstiem, ar kuru palīdzību nostiprināsi savu ķermeni. Neatkarīgi no saviem personīgajiem apstākļiem, treniņus garām nepalaidīsi, varēsi pildīt sev ērtā laikā visa mēneša ilgumā.

3

ZINĀŠANAS

Iemācīsies veselīga dzīvesveida pamatprincipus, iegūsi zināšanas, kuras Tev palīdzēs arī turpmāk izdarīt ilgtermiņā un īstermiņā veselīgas izvēles. Katru nedēļu saņemsi vērtīgu informāciju par uzturu, treniņu ieguvumiem un veselīgu pēcdzemdību formas atgūšanu un uzturēšanu. Uzzināsi trikus un mītus par uzturu un fitnesu, un treniņiem pēc dzemdībām.

4

ATBALSTS

Apzināšanās, ka neesi viens, ir lieliska motivācija neļauties nespēkam, lejupvelkošām domām, ka kaut kas neizdodas, un nepadoties. Konsultācija ar treneri Tev vienmēr būs pieejama ziņas attālumā. Piesakies un pievienojies ceļam uz brīnišķīgu pēcdzemdību periodu ar ‘BFit Mom’ programmu!

Iegādāties programmu - 79 EUR

Katru mēnesi saņemsi...

115

RECEPTES

gan visēdājām, gan veģetārietēm, gan ar krūti barojošām, gan nebarojošām māmiņām

5

BĀZES TRENIŅU PROGRAMMAS

dažādiem pēcdzemdību veselības mērķiem, ar pielāgotu intensitāti pēcdzemdību ķermeņa atjaunošanā

3

GARAS VIDEO LEKCIJAS

par veselīga dzīvesveida un treniņu ietekmi uz sievietes emocionālajiem un fiziskajiem procesiem

GARŠĪGI, LĒTI, ĀTRI...

Jaunās māmiņas dzīvē katra sekunde atpūtai ir vairāk nekā zelta vērtē un vedīs uz ātrāku atjaunošanos. Ietaupi uz gatavošanas laiku, kā arī izmaksām, ar ‘Bfit MOM’ receptēm!

1

SAŅEM PROGRAMMU

Saņem receptes, treniņu un lekciju video online vidē un mobilajā ierīcē – lai kur Tu atrastos. Pie katras nedēļas, kas atveras programmā, ir ievietots apraksts – orientieris, lai Tu labāk spētu nodefinēt savus personīgos mērķus, saprast, kas Tev no piedāvātā ir piemērots un derīgs personīgi. 

2

PLĀNO IKDIENU VIENKĀRŠI

Programma ar ikdienas receptēm, iepirkumu sarakstiem un treniņiem atveras ik nedēļu ar nedēļas rezervi uz priekšu, lai laicīgi vari visu saplānot un izveidot savu personīgo ikdienas plānu un darāmo lietu sarakstus. Šo darbu vēl vienkāršāku padarīs fantastisks rīks – fiziskais dzīvesveida plānotājs vienam gadam “21.gadsimta sievietei”.

3

IZBAUDI PROCESU

Izbaudi garšīgos ēdienus un uzkodas, ķermeņa stājas, formas, tonusa, stabilitātes harmonisku atjaunošanos un ļoti jūtamu spēka un labsajūtas pieaugumu.

Klienti runā skaļāk par vārdiem!

Tu vari būt viens no viņiem!

Ar katru savu ‘Bfit Mom’ lietošanas nedēļu Tu būsi veikusi nenovērtējamu ieguldījumu sevis un sava jaunā dzīvesveida pilnveidošanā, jo Tevi gaida…

EMOCIONĀLIE IEGUVUMI:

 • Miers. Cik saprotami un bieži jaunajām mammām ir lieki stresa faktori, jo papildus lielajai enerģijas un laika patērēšanai bērna aprūpes uzdevumiem, vēl ir neizpratne kā pa vidu pašai ne tikai labi paēst, bet vispār paspēt paēst! Māmiņas arī uztraucas kā atgūt ātrāk formu pēc bērniņa iznēsāšanas. Trūkst arī prasmju veltīt laiku savai pašaprūpei fiziski un izmantot tam pareizus rīkus. Nemanot šādā situācijā, bez ēšanas un pašaprūpes plāna, uz emociju pamata tiek apēsts vairāk nekā nepieciešams, un ne tas, kas nepieciešams organismam. Tas veido apburto loku, jo emocionālais apmierinājums no “kaut kā apēšanas”, kad ir slikti, dod apmierinājumu ļoti īslaicīgi. Un tad arī svars diemžēl nekrītas. Tieši tāpat svars nekrītas, ja netiek ēsts regulāri un apēsts mazāk kaloriju nekā nepieciešams jaunajai māmiņai. ‘Bfit Mom’ ir radīts, lai stresu Tavā dzīvē soli pa solim aizstātu ritms un miers. 
 • Pacietība un zināšanas.  Nepārtraukts mans, kā treneres, atbalsts palīdzēs Tev uzturēt fokusu uz Taviem mērķiem un uzturēt motivācijas uguntiņu, pat, ja darbu un noguruma virpulī tā sāk plēnēt. Katras sievietes ķermenis, pieredze un emocionālā pasaule ir unikāla, tāpat viņas mērķi un iespējas tos pakāpeniski īstenot labākai, veselīgākai ikdienas rutīnai būs individuāli, un mans mērķis ir uz programmas bāzes pamata atbalstīt ikkatru Bfit mammu viņas personīgajā ceļā. Tu nepārtraukti saņemsi nozīmīgu atgriezenisko saiti un intelektuālu ieguldījumu no manis, jo visas darbības programmā ir pamatotas un šī informācija regulāri papildinās Tavu ikdienu. 
 • Novērtēt, mīlēt, ieraudzīt sevi un būt ieraudzītai. Pēc dzemdībām sievietei nākas saskarties diemžēl ar personīgā “Es” tukšuma sajūtu, jo priekšplānā dabiski gan viņai, gan visiem apkārtējiem izvirzās viņas jaunā atvase. Ne visai maigi izsakoties, sieviete var sajusties kā nolietota, funkciju izpildījusi prece, un diemžēl šo sajūtu pastiprina apkārt esošas, māmiņai ikdienā “roku padodošas” kopienas trūkums. Mammai ir ļoti nepieciešams, ka kāds interesētos arī par viņas izjūtām un iespējām veltīt laiku sev. ‘Bfit MOM’ Tu būsi šādā kopienā, kur visām ir viens kopējs mērķis – atrast un produktīvi izmantot laiku arī sev, lai uzlabotu savu veselību un pašsajūtu, trenētu kā ķermeni, tā plānošanas spējas superproduktīvai ikdienai! Kopš brīža kad teiksi “JĀ”  ‘Bfit Mom’ izaicinājumam Tu ne brīdi tajā nebūsi viena. ‘Bfit’ mammu čats vienmēr būs Tava drošā saliņa, kur varēsi uzdot visus jautājumus, kuri vien ienāk prātā un par kuriem gribēsi, lai es personīgi pastāstu sīkāk. Tāpat varēsi arī dalīties ar savu pieredzi un sajūtām, jo tas ir ļoti svarīgs process mūsu pašrefleksijai un emocionālajai izaugsmei kā sievietēm.

FIZISKIE IEGUVUMI:

 • Elpošana. Elpošanas vingrinājumi, kas ir iekļauti arī ‘Bfit Mom’ treniņos, palīdz ne tikai iekšējiem orgāniem vēdera dobumā nostāties vietās, bet arī vairo enerģiju un šūnu atjaunošanās procesus, papildus tam visam ātri sakārtojot arī psihosomātiku jeb mūsu centrālās nervu sistēmas harmonisku vadību pār mūsu ķermeņa norisēm.
 • Kustības. Regulāras kustības ikdienā vairo mūsu vitalitāti, jo palīdz sakārtot gremošanas un vielmaiņas procesus. Tas savukārt ļauj imūnsistēmai pilnvērtīgāk darboties. Ikdienā vingrojot, trenējoties organismā tiek atbalstīti ūdens cirkulācijas procesi, ļaujot visām šūnām realizēt efektīvus vielmaiņas procesus, ražot enerģiju, neuzkrāt toksīnus. Tādējādi neveidojas šķidruma atteces aiztures procesi un, piemēram, tādas problēmas kā liekais svars uz tūskas pamata. 
 • Virzība uz ilgtermiņa labsajūtas un fitnesa mērķiem. ‘Bfit Mom’ treniņi domāti, lai virzītu Tevi no punkta A uz Z. Izveidojot treniņu rutīnas pamatbāzi, kas atjauno ķermeni, mēs uz šīs bāzes dodamies tālāk aizvien intensīvāku treniņu virzienā. Rezultātā pēc pusgada jau varēsi droši trenēt visas muskuļu grupas ar dažādu treniņu palīdzību, un pat jau pēc gada izvēlēties tik intensīvus treniņus kā intervālu treniņi (HIIT), kas īsā laikā dedzina daudz kaloriju, veido optimālu ķermeņa audu, ūdens un tauku proporcionalitāti un trenē kardiovaskulāro sistēmu un sirdi. 
 • Sabalansēts uzturs. Kopā ar ‘Bfit Mom’ vari aizmirst par pārēšanos vai bada sajūtu drīz pēc ēšanas. Recepšu sastāvdaļas un to kombinācijas apmierina sāta sajūtu, sakārto ķermeņa metabolismu un cukura līmeni asinīs. Tavi jaunie uztura paradumi nodrošinās Tevi ar enerģijas pieplūdumu, jo saņemsi daudzveidīgu uzturu un Tava enerģija neaizplūdīs pārstrādājot smagnēju un Tev nepiemērotu pārtiku.

‘Bfit’ mammai vienmēr pie labās rokas dzīvesstila un ikdienas plānotājs “21. gadsimta sievietei”

‘Bfit Mom’ izaicinājumā Tu saņem visu kā ‘uz paplātes’ – receptes katrai nedēļas dienai, treniņi katrai nedēļai. Tavs uzdevums ir programmu ieviest savā ikdienā tā, kā Tev ir ērtāk. Receptes Tu vari izvēlēties sev mīļākās un, piemēram, uztaisīt porcijas no vienas receptes vēl vienai dienai uz priekšu. Tāpat Tev nepieciešams ieplānot kad un kurā dienā iegādaties produktus, kad un cikos ieplānot izpildīt vingrojumus, noskatīties video lekcijas. To darīt pirms vai pēc mazuļa diendusas vai vakardusas..? Pēc veļas un trauku kalna mazgāšanas vai tomēr pirms? 

Tam visam Tev neatsverams rīks būs unikālais dzīvesstila plānotājs “21. gadsimta sievietei”. Tas radīts vienam dzīves gadam, satur daudz informatīvu un iedvesmojošu aprakstu par uzturu un fitnesu, vietu, kur pierakstīt receptes, ikdienas plānus, sajūtas, uzdevumus. Radoši noformēti pieturas punktiņi domāti, lai vari vizualizēt mērķus, noteikt savu progresu, ielīmēt fotogrāfijas, atzīmēt savu svaru un vēl daudz ko citu! 

Plānotājs palīdzes gan uzturēt motivāciju Tavai veselīgākajai ikdienai, gan praktiski atvieglos visus plānošanas darbus visa Tava jaunā pārmaiņu gada garumā!

Iegādājies programmu uzreiz vai iegūsti piekļuvi ar abonementu

  • Maksājums nodrošina piekļuvi Bfit MOM programmai, kas paredzēta trim mēnešiem
  • Pērkot programmu uzreiz, dalības maksa izaicinājumā – 79 Eur 
  • Pērkot BFit MOM abonementu, ikmēneša maksājums – 31 EUR

BIEŽĀKIE JAUTĀJUMI

Jā, Tu pilnīgi droši vari pievienoties, jo govs piena produktus varēsi aizvietot ar augu izcelsmes pieniem un bezlaktozes produktiem. Kas svarīgi – es pielāgoju ēdienkarti katra cilvēka prasībām!

‘BFit Mom’ programmā ir iekļautas arī ļoti daudz veģetāru maltīšu, kuras ir ne vien gardas, bet arī sabalansētas, lai uzņemtu pilnvērtīgu uzturu bez gaļas. Tas ir mīts, ka notievēt un veselīgi dzīvot var tikai ēdot gaļu un salātus! Samērībai viennozīmīgi ir lielāka nozīme, nekā ēst vienveidīgu ēdienu un pārmērīgā daudzumā. Tāpat samērīgi, uzņemot visu nepieciešamo, iespējams ēst arī veģetāri.

Nē, par to Tev nav jāsatraucas. Programma Tev palīdzēs uzlabot izskatu, uzturēt labu enerģijas līmeni, pašsajūtu un saņemt visas Tev nepieciešamās uzturvielas un kalorijas, neatkarīgi no tā, kā barosi bērniņu. Treniņi un vingrojumi būs visi tie paši, un arī pamata maltītes. Vienīgās izmaiņas, ja nebarosi ar krūti, Tev būs tās, ka patērēsi nedaudz mazāk kalorijas, jo Tev piedāvātās uzkodu receptes būs citādākas.

Ēšana pēc ‘Bfit Mom’ programmas izaicinājuma ietvara var sākumā arī nebūt tik strikti vadīta pēc norādītā recepšu plāna. Galvenais, ka uzsāc programmu un ļoti seko līdzi pēcdzemdību kustību un elpošanas vingrinājumiem. Paralēli jūs kā ģimene varat meklēt jums ērtākos maltīšu plānošanas variantus. Arī Tavai ģimenei varbūt ir vajadzīgs kāds laiks, lai pieņemtu, ka mamma sāk gatavot citādāk. Taču, tajā pat laikā varam paraudzīties no cita skatu punkta – tā kā programma receptes Tev un Tavai ģimenei jau “noliek kā uz paplātes” un nav jāiegulda laiks meklējot veselīgas sabalansētas, garšīgas receptes internetā, varbūt Tavs partneris var iesaistīties un, atnākot no darba, pagatavot vakariņas jums visiem, turklāt lielākā porcijā, lai ēdiens paliek pāri vēl uz nākošās dienas maltītēm. 🙂 Tas, ka “Bfit Mom” receptes ir tēmētas uz visu nepieciešamo uzturvielu saņemšanu un enerģijas vairošanu, organisma nenoslogošanu ar “smagnēju” pārtiku un ķermeņa iekaisumu procesu mazināšanu, ir tikai bonuss, no kā iegūs gan Tavs partneris, gan bērni.

Tev noteikti nav jābūt pavāram vai kulinārijas guru, jo visās receptēs viss ir precīzi uzrakstīts pa solīšiem. Receptes ir viegli un ātri pagatavojamas, parasti neaizņem vairāk kā pusstundu. Uzkodas 10 – 15 min un pat mazāk. Turklāt Tavs naudas maciņš būs priecīgs, jo ejot uz veikalu Tu nopirksi tikai sev nepieciešamos produktus, kas ir katram pa kabatai. Ēšanas plānā ir veselīgas, garšīgas uzkodas, ar kurām iemācīsies aizstāt “batoniņus” un citus našķus.

Jā! Visi vingrojumi ir saudzīgi un īpaši piemēroti pēcdzemdību periodam jebkurai sievietei neatkarīgi no viņas fiziskās sagatavotības līmeņa. Šos vingrojumus izpildīt Tu ne tikai vari, bet tas ir ļoti nepieciešams, lai ķermenis atgūtos pēc bērniņa dzimšanas un sakārtotos iegurnis, stāja, iekšējo orgānu novietojums, vēdera muskuļi, kuri, bērniņam augot, krietni izstaipījušies un izbīdījušies sānos, un tamlīdzīgas lietas, ar kurām “Bfit Mom” treniņprogramma strādā.

Sieviete parasti pēc fizioloģiskām dzemdībām, varbūt ne pirmās dienas, bet pēc tam kādu laiku jūtas enerģijas pārpilna un tā, ka varētu gāzt kalnus un pat iet skriet krosiņu. Īpaši tās sievietes, kuras pirms tam ir bijušas fiziski aktīvas. Pati arī personīgi to piedzīvoju. Un lai gan mums liekas, ka mēs esam spēcīgas un varam visu tūlīt, bet diemžēl nedrīkst. Mēs piedzīvojam ļoti lielas pārmaiņas grūtniecības un dzemdību laikā, un mums ir vajadzīga šī rehabilitācijas programma. Mums no jauna ir jāizveido bāze ķermenim, lai mēs varētu tikt atpakaļ pie standarta treniņiem. Jāiziet cauri virknei vingrinājumu, lai atgūtu visu orgānu funkcionalitāti. Un kamēr tas nav, mēs nevaram ķerties pie parastajiem vingrojumiem, jo mēs varam savam ķermenim nodarīt tikai sliktāk ar to.

Īsā atbilde – jā, protams! Nereti pēc dzemdībām mammai nav bijis laika ne pareizi vingrot, ne apmeklēt fizioterapeitu, pat ne pietiekoši daudz laika pavadīt pastaigās ārā, un ne vienmēr ķermenis bez palīdzības pats atrisina visas problēmas, kuras radījušas grūtniecības un dzemdību slodze. Var gadīties un gadās, ka mamma konstatē vien krietnu laiku pēc dzemdībām, ka viņai, piemēram, ir vēdera taisno muskuļu diastāze vai iegurņa orgānu noslīdējums, kas apgrūtina gan veselību kopumā, gan pašsajūtu. Šādos gadījumos rehabilitācijas uzsākšana nekad nav par vēlu. 

Taču tajā pat laikā, šīs programmas ietvaros, rekomendēju, ka no dzemdībām nav pagājis daudz vairāk nekā gads. Vēlams ir, protams, sākt jo ātrāk, jo labāk, jo pēc principa programmes uzbūve ir darbs ar ķermeni un tā izmaiņām, kad tas ir tikko vai nesen dzemdējis bērnu.

Ir gan jāņem vērā, ka laika periods, kādā katrs programmas dalībnieks uzturēs un sasniegs savu mērķi, ir dažāds, kas izriet no katra individuālajām vecuma posma, fizioloģiskajām organisma atšķirībām un  – tieši tā – mazuļa aktivitātēm, vajadzībām, rakstura un ritma. Atceries, Tu esi tā, kas nosprauž savus mērķus, nevis programma. ‘Bfit Mom’ ir ceļvedis kā atjaunoties, bet Tu esi tā, kas vispirms mērķa definīciju radi sevī un pielāgo programmas vadlīnijas savām ikdienas iespējām. Es Tev palīdzēšu nokļūt līdz Taviem mērķiem un patīkamiem rezultātiem tieši tik ātri vai lēnu, cik Tas būs iespējams Tev! Programma nav domāta, lai to izpildītu ar perfekcionisma apziņu un galvenā motivācija nav nevainojami “izpildīties”. Šāds nosacījumu rāmis tikai vairo stresu, kas Tev galīgi nav vajadzīgs. Programmai ir tikai viens mērķis – katras dalībnieces apmierinājums izbaudot procesu un sasniedzot sev tīkamus rezultātus.

Pirmkārt, Tu vari izvēlēties mīļākās dienas no recepšu grafika un gatavot šos ēdienus lielākām porcijām, lai pietiek vairākām dienām. Tev ir visas iespējas variēt ar uztura programmu. Otrkārt, lūdz, lai kāds palīdz ar iepirkumiem. Es ‘Bfit Mom’ atbalsta čatā iemācīšu kā vieglāk visu saplānot, jo zinu, cik daudz laika aizņem bērniņš, un visu laiku “sēdēt pie plīts” mums vienkārši nav iespējams. Raksti man, un es atbildēšu Tev arī uz jautājumiem kā mājās vingrot ar zīdaini “uz rokām” vai blakus. Esmu vienreiz jau to izdarījusi, un tūlīt darīšu atkal, kamēr mājās skraidīs mans divgadnieks.

Tam īsti nav nozīmes. Bet kas svarīgi –  treniņa laiks vai nu jāieplāno pirms ēšanas, vai arī ne ātrāk kā 1-2 stundas pēc ēšanas. Uz šo jautājumu nav pareizās atbildes. Tev pašai jāizanalizē savs dzīves ritms – kad Tev ir brīvs laiks un kad Tev ir visvairāk enerģija, tad arī trenējies. Daži izvēlas vingrot no rīta, jo līdz vakaram jau paspēj pārdomāt vai jūtas jau noguruši. Dažiem enerģijas uzplūdums ir tieši vakaros. Daudz kas būs atkarīgs arī no Tava bērniņa miega un nomoda ritma. Kad bērniņš čuč visilgāk pa dienu, tas var būt Tavs ideālais laiks, kad mierīgi nodoties darbam ar savu pašsajūtu. Treniņi no rīta iedod lielāku enerģiju dienai, ne tikai fiziski, bet arī morālā gandarījuma dēļ. Treniņš vakarā savukārt nodrošinās labāku miegu. Skaties pēc savām sajūtām un galvenais – vingro!

Pirmie 3 – 4 mēneši pēc bērniņa laišanas pasaulē ir ļoti svarīgs posms pamatbāzes veidošanā – aktivitātes šajā laikā noteiks to, cik labi Tavs ķermenis sadzīs, pārkārtosies un atjaunosies. Nākošais atskaites posms ir 6 mēneši, līdz kuram jau var teikt, ka ķermenis ir “salicis sevi atpakaļ pa plauktiņiem”, ķermeņa saites atguvušas stingrību, sadzijušas kā rētas, tā mikrotraumas, arī emocionāli sievietei vajadzētu jau justies “atjaunotai”, un kā bieži saka – “normāli”. Šis visbiežāk arī ir laiks, kad māmiņas, kas baro ar krūti, sāk mazuli piebarot, līdz ar to izmainās arī laktācijas process. Taču lielākā daļa to vēl nepārtrauc, ja nerodas sarežģījumi. Mans nodoms, uz ko eju, ir strādāt ar “Bfit Mom” mammām arī pēc 3 mēnešu programmas beigām, un pēc šī posma sekos programmas papildinājumi. Mana darba mērķis ar “Bfit Mom” ir radīt tiltu no pēcdzemdību perioda pirmajām dienām, līdz pat tam laikam, gadu vēlāk, kad viņa var, spēj un grib uzsākt parastos “Bfit” treniņus, kuri arī iet roku rokā ar attiecīgu uztura programmu, un palīdz ikvienai sievietei uzturēt sevi vislabākajā formā! Protams, pēc “Bfit Mom” trīs mēnešu izaicinājuma iegādes Tev tam ir beztermiņa piekļuve un Tu to vari turpināt un atkārtot cik ilgi vien Tev tas ir nepieciešams, līdz sasniedz mērķus, ko esi sev izvirzījusi.