fbpx

Bfit Mom trīs mēnešu programma

Bfit Mom trīs mēnešu programma

Uncategorized

Bfit Mom trīs mēnešu programma

Tavs šī brīža statuss
Neesi uzsācis
Cena
EUR99
Uzsāc tulīt!

PAR PROGRAMMU

“Bfit Mom”  būs noderīgs gan:

 • ja esi tikko kā kļuvusi par mammu (pirmo reizi vai atkārtoti); 
 • vēlāk pēc dzemdībām, kad sajūti, ka neesi spējusi pēdējā pusgada, pat gada laikā atrast laiku sev un nejūties tā, ka Tavs ‘pēcdzemdību ķermenis’ pats, kā uz burvju mājiena, būtu ‘salicis sevi pa vietām’. Rehabilitāciju uzsākt Tev nav par vēlu arī kad Tavs mazulis jau sācis staigāt! 
 • ja bērniņu vēl tikai gaidi vai pat plāno! Sagatavojies laikus. Programmai nav noilguma. Tā nezaudē aktualitāti. 

 

Iegādājoties “Bfit Mom” Tu iegūsti: kustību un rehabilitācijas vingrojumu komponenti  + sabalansēta, veselīga uztura ritma komponenti + atbalsta un individuālu konsultāciju komponenti. 

 

Viss šis kopā Tavā “Bfit Mom” pakā ir radīts, lai Tu brīvi varētu variēt ar šīm trim lietām un izmantot kā noderīgus rīkus savā dzīvē pēc sava ritma un vajadzībām.

Vēlies sākt vingrot pēc dzemdībām, bet par uzturu domāt nav laika? Dari tā!

Vēlies fokusēties uz uzturu, bet vingrojumus uzsākt lēnākā tempā – tas viss ir iespējams!!

Tāpēc ir trenera atbalsts programmas laikā, kas palīdzēs Tev piemēroties pozitīvām pārmaiņām Tev vispieņemamākajā ritmā un veidā. 

“Bfit Mom” ir mans pienesums mūsu sabiedrībā, lai mammām būtu vairāk vērtīgu rīku, ar ko sevi atbalstīt, atgūt enerģiju, sparu, labsajūtu, balansu un visu, visu to, kas mūs padara par vitālām, skaistām sievietēm un vislabākajām mammām! 

Programma nodrošina veselīga dzīvesveida, pēcdzemdību rehabilitāciju un tievēšanas izaicinājumu 3 mēnešu garumā, lai sasniegtu lieliskus un noturīgus rezultātus.

 

Ieguvumi pērkot 3 mēnešu programmu:

 • Viens maksājums uz visu periodu. Nekādu papildus maksājumu.
 • Beztermiņa pieeja kursam
 • Iekļauta konsultācija ar treneri, atbalsta Facebook grupa par veselīgu dzīvesveidu, treniņiem un  receptēm.
 • Regulāri saņemsi vērtīgu informāciju par veselīgu dzīvesveidu.

 

Iegādājoties “Bfit Mom” Tu investē savā sirdsmierā un veselībā pēc dzemdībām.

Programmā ir visas zināšanas, konkrēti un kodolīgi, par to, kā sākt kustēties, atjaunoties, vingrot, lai iekustinātu, līdzsvarotu ķermeni, hormonālo balansu, ievirzītu orgānus vietā.

Pēc programmas pabeigšanas varēsi atkal un atkal iedvesmoties no programmas receptēm.

Katru nedēļu Tu saņemsi neizsakāmi gardas, viegli un ātri pagatavojamas receptes visai nedēļai! Programmu ir izveidojuši sertificēti Latvijas uztura speciālisti un katra recepte ir pārbaudīta manā praksē pēc bērniņa piedzimšanas.

“Bfit Mom” ir padomāts par ar krūti barojošajām māmiņām, lai viņām nebūtu jāizjūt kaloriju trūkums, bada sajūta, bet reizē arī pakāpeniski tiktu nomests gaidību laikā uzkrātais svars. Programmas daudzveidīgās un sabalansētās uztura receptes nodrošinās Tevi, un reizē arī Tavu mazuli, ar visām jums nepieciešamajām uzturvielām.

Ēdiena programma ir sastādīta tā, lai to varētu baudīt ne tikai veģetāras un neveģetāras maltītes cienītāji, pielāgota gan mammām laktācijas periodā, gan mammām, kuras nebaro mazuli ar krūtspienu. Tiek doti ieteikumi produktu aizvietošanā nepanesības gadījumā.

Programmā ir visas zināšanas, konkrēti un kodolīgi, par to, kā sākt kustēties, atjaunoties, vingrot, lai iekustinātu, līdzsvarotu ķermeni, hormonālo balansu, ievirzītu orgānus vietā.

Tikpat svarīgi – arī par to, ko nedarīt pēc dzemdībām, lai nenodarītu sev pāri. Piemēram, vēlmē sadziedēt vēdera muskuļu diastāzi – sākt mājās ‘kačāt presīti’, kas tieši diastāzi papletīs platāk, nevis sakļaus muskuļus ciešāk. Un tādu piemēru ir daudz – gan ko darīt, gan ko nedarīt. 

Programmas primārais mērķis ir REHABILITĀCIJA un LABSAJŪTA.

Tu iemācīsies veselīga dzīvesveida pamatprincipus, iegūsi zināšanas, kuras palīdzēs Tavas jaunās ikdienas gaitās. Katru mēnesi saņemsi vērtīgu informāciju par uzturu, treniņiem un veselīgu tievēšanu gadu pēc dzemdībām. 

“Bfit Mom” nav strikts treniņu un uztura plāns. Tas ir ceļvedis,ar atgriezenisko saikni ar treneri, lai Tu veidotu savu plānu un šajā procesā gūtu svarīgu atbalstu. 

Apzināšanās, ka neesi viena, ir lieliska motivācija neļauties slinkumam un nepadoties. Konsultācija ar treneri Tev vienmēr būs pieejama ziņas attālumā. Piesakies un pievienojies ceļam uz personīgo izaugsmi ar BFit MOM programmu!

 • Konsultācijas par jautājumiem, regulāra atgriezeniskā saikne un atbalsts no treneres un kopiena, kur dalīties ar visu aktuālo “Bfit Mom” whatsapp grupā;
 • Garšīgu, organismu atjaunojošu, vienkārši baudāmu un baudīt vienkāršu recepšu pagatavošanas apgūšana;
 • Produktu iepirkumu saraksti katrai nedēļai, lai laikus iespējams plānot uz priekšu;
 • Treniņu programmas video formātā, kurām sekot katru nedēļu sev ērtā laikā un vietā;
 • Vērtīgas video apmācības par sievietes fizioloģiju, psihosomātiku, atjaunošanos un veselīgiem paradumiem 4. trimestrī un padziļinātāki skaidrojumi programmas aktivitātēm.

Esmu sertificēta trenere atlētiskajā vingrošanā ar vairāk kā 7 gadu pieredzi privāto un grupu treniņu vadīšanā. Esmu sertificēta grūtnieču un pēcdzemdību trenere ar specializāciju gan uztura konsultācijā, gan vingrošanā- rehabilitācijā.

Cilvēku pieredzes stāsti izsaka vairāk, nekā vienkārši skaisti savirknēti vārdi, kuri nedod nekādu garantiju par to, vai patiesi veselības un treniņu programma, kurai gatavojies pievienoties, nesīs vēlamos rezultātus. Tāpēc esmu gatava dalīties ar savu pieredzes stāstu, kā nonācu līdz savam perfektajam uztura plānojumam un noturīgajai, harmoniskajai pašsajūtai!

Ceļā uz savu ideālo augumu un vielmaiņu, kopš agras jaunības biju apguvusi dažādus padomus žurnālos, un steidzos izmēģināt dažādas receptes, piemēram, zaļās tējas, kafijas dzeršanu bez cukura, sīpolu zupas ēšanu, tomēr šie un citi centieni bija neveiksmīgi, jo vieni paši par sevi, izolēti nestrādā. Toreiz vēl nezināju kāpēc – jo nepārzināju sabalansēta uztura likumus. Uzturprincipus es apguvu fitnesa trenera studijās, neskaitāmos papildus kursos sertifikācijas uzturēšanai un tālākapmācībai un visnesenāk – pēc rūpīgas atlases un izpētes – pašas sameklētos padziļinātos kursos ārzemēs. 

Pirms mazulītes gaidībām, pārsvarā ļoti daudz sportoju. Man bija sasniegta augsta fiziskā sagatavotība, jo man bija trīs dažādi treniņi dienā, plus pasniedzu visu dienu treniņus citiem. Aizrāvos gan ar dejām, gan “pole dance”, gan stiepšanos, ar spēka treniņiem. Man viss patika! Visu vajadzēja! Man nebija laika pievērst uzmanību uzturam pašai, un ēdu “starp treniņu zālēm” mašīnā bieži vien, no mājas izbraucu pirms septiņiem un mājās biju krietni pēc desmitiem. Līdz ar to plānot vakariņas, tik vēlu atbraucot mājās, nebija vairs ne spēka, ne vēlmes. No brīža, kad atvēru mājas durvis, līdz brīdim, kad no rīta vajadzēja pamest māju, nebija vairs tālu. Plānot ēšanu ilgu laiku bija diezgan liela “neiespējamā misija”. Tāpēc es vispār arī tam nepievērsu uzmanību. 

 

Pēc meitas piedzimšanas, loģiski, ka visa mana straujā dzīve man apstājās, un es, būdama mājās, sāku pievērsties ēšanai un tam, cik liela tad patiesībā ir tā nozīme mūsu veselībā un pašsajūtā. Es pakāpeniski testēju savas līdzšinējās zināšanas “uz savām garšas kārpiņām” un vēroju rezultātus. Sastādīju receptes un konsultējos ar uztura speciālisti. Rezultātā ar ēšanu es atguvu vēl labāku formu nekā pirms pirms grūtniecības man bija treniņu vien rezultātā! Man bija ap 60 kg pirms gaidīju meitiņu, bet, kad meitai bija pusgads, mans stabilais svars bija 56 kg. Atslēga šajā gadījumā man bija tas, ka, izslēdzot neveselīgus, pārmērīgus ogļhidrātus, man neveidojās toksīnu un ūdens aiztures audos. Mans ķermenis kļuva vieglāks un veselīgāks. Vielmaiņa kļuva tik laba un stabila kā nekad dzīvē. Līdz ar to arī pašsajūta pēc dzemdībām man kopumā vienmēr bija lieliska. Es varu teikt, ka nezinu personīgi no savas pieredzes, kas ir pēcdzemdību skumjas vai depresija. Par to es lielā mērā varu pateikties arī sabalansētam ēdienam. 

 

Papildus uzturam es izveidoju savus treniņu plānu, lai normas robežās, kas pieļaujamas pēc dzemdībām, strādātu ar savu ķermeni arī no mājām, kad nevarēju atļauties doties uz zāli.  Dēļ trenētā auguma man nebja problēmas ar diastāzes savilkšanos atpakaļ vai citām problēmām, tāpēc lielāko uzmanību es, personīgi, treniņos pievērsu iegurnim un kustībām, lai orgāni tajā pareizi nostātos vietā. Ļoti arī strādāju pie tā lai nebūtu problēmas ar stāju, ar muguras sāpēm un vispārējo ķemerņa stabilitāti pēc dzemdībām. 

 

Mans lielākais ieguvums šajā ceļā ir bijusi apziņas iegūšana, cik daudz mēs kā cilvēki un sievietes spējam sevi pārveidot un pozitīvi ietekmēt tikai ar ēšanu. Rezultātā es atbrīvojos no kaitīgiem ieradumiem “lekt uz diētām”, kas neveicina stabilu vielmaiņu, bet liek tai mest kūleņus. Šādā veidā organisms neiemācās pareizi pārstrādāt ogļhidrātus un pēc diētas beigām meklē to kompensēšanas mehānismus. Ar diētām es gatavojos pasākumiem, konkursiem un fotosesijām, lai izskatītos maksimāli labi uz brīdi un ielīstu tajā “īstajā” kleitā, un tas bija fiziski un mentāli patiesi nogurdinošs paradums. Esmu neizsakāmi priecīga, ka meitiņas dzimšana man dāvāja jaunu apziņu, ceļu un mācības, kā justies lieliski un labā formā ik dienu. Kad nav milzīgu svārstību vielmaiņā, nav milzīgu svārstību enerģijas un vitalitātes apjomā, līdz ar ko nav milzīgu emocionālo svārstību, un dzīve kļūst harmoniskāka. Ikdienā mazinās stress, ir miers un vairojas pārliecība visos līmeņos. 

 

Mana vēlme ir, ka mana darba, kura pamatā ir mana pieredze un zināšanas, rezultātā, sievietes tuvu un tālu iegūst šo pārliecību un vitalitāti un viņu jauniegūtā enerģija vairo visu labo, kas ir pasaulē! No sirds to novēlu arī Tev!