fbpx

Šī tievēšanas programma atšķiras no citām ar to, ka neliks Tev atteikties no saviem mīļākajiem produktiem – brokastu kafijas un sviestmaizes, augļiem uzkodā, kartupeļiem vai makaroniem pamatēdienā, kļūstot par salātlapu vergu!

Ticēt sev un neapstāties pie sasniegtā – katram sapnim ir jākļūst par mērķi, lai tas piepildītos!

Tas ir mans moto un motivācija ik dienu – darbā ar sevi un saviem klientiem.

7 dienu iziaicinājums ``Dzīve ar garšu`` Tev piedāvā:

 • Veselīgu, efektīvu, vieglu un noturīgu tievēšanas metodi;
 • Neizsakāmi gardas un viegli pagatavojamas receptes katrai nedēļas dienai;
 • Svara krišanu gan ar, gan bez fiziskajām aktivitātēm;
 • Tievēšanu BEZ badošanās;
 • Tievēšanu BEZ jebkādu tablešu, uztura bagātinātāju vai citiem brīnumlīdzekļu iejaukšanās;
 • Video treniņus;
 • Es nevaru Tev garantēt, ka pēc 7 dienām jutīsies citādi, jo tas būs atkarīgs no Tevis. Ko es zinu droši, ir tas, ka patiesi mērķtiecīgi turpinot pieturēties arī uz priekšu dzīvē pie principiem, ko šajās dienās būsi apguvis, lieliskas izmaiņas Tavā dzīvē sekos visos līmeņos.
 • Personalizētus, vienīgi Tev veltītus, veselīga dzīvesveida ieteikumus un atbalstu Facebook grupas sarakstē!

Vēlies savu ikdienu mainīt uz labo pusi? Mīlēt to, ko redzi veramies sev pretī spogulī? Elpot brīvāk, jūtot gandarījumu par sava ķermeņa pozitīvajām pārmaiņām? Viss, kas Tev ir jādara – jāēd sabalansēts un veselīgs uzturs, jāpievēršas sportiskajām aktivitātēm, un Tu būsi uz pareizā ceļa, lai atbrīvotos no saviem liekajiem kilogramiem! Tieši tik vienkārši!

Piedāvāju Tev 7 dienu izaicinājumu, kas  būs kā palīdzīgas rokas stiepiens Tava jaunā dzīvesveida sākumā!

Es neiedodu saviem klientiem viņa ideālos augumus, bet pastāstu ceļu, kā līdz tam nonākt ar sabalansētu uzturu un efektīvu treniņu plānu! Es būšu Tavs gids šajā pareiza uztura un fitnesa valstībā. Palīdzēšu izbaudīt procesu, motivēt, virzīt un sasniegt arvien jaunus sportiskos mērķus!

Ejam kopā uz Tavu mērķi, uz labāku Tevi?

VĒLOS PIETEIKTIES

Kādēļ izvēlēties BFit?

 • Jo programma balstīta uz veselīga, sabalansēta uztura principiem
 • Uzlabojas izskats, pašsajūta, pašvērtējums, ikdienas paveicamo darbu produktivitāte un dzīves kvalitāte kopumā
 • Ēst var visu, ko kārojas, ievērojot nelielu kaloriju deficītu
 • Pateicoties daudzpusīgajam uzturam, nav pastiprinātas vēlmes pēc atsevišķiem produktiem un pēc pārēšanās
 • Organisms saņem visas uzturvielas, kas nepieciešamas dzīvības norisēm
 • Laika un naudas izteiksmē ekonomiska

Kas iekļauts programmā?

1

UZTURA PROGRAMMA

Nedēļas sākumā saņemsi garšīgas, viegli  un ātri pagatavojamas receptes visai nedēļai. Ēdiena programma ir sastādīta tā, lai to varētu atļauties ikkatrs maciņš. Receptes redzēsi divām nedēļām uz priekšu, lai laicīgi vari plānot produktu iegādi.

2

TRENIŅU PROGRAMMA

Tev būs pieeja efektīviem treniņu video ierakstiem, ar kuru palīdzību nostiprināsi savu ķermeni. Neatkarīgi no saviem personīgajiem apstākļiem, treniņus garām nepalaidīsi, varēsi pildīt sev ērtā laikā.

3

ZINĀŠANAS

Iemācīsies veselīga dzīvesveida pamatprincipus, iegūsi zināšanas, kuras palīdzēs Tev. Saņemsi vērtīgo informāciju par uzturu, treniņiem un veselīgu tievēšanu. Uzzināsi trikus un mītus par uzturu un fitnesu.

4

ATBALSTS

Apzināšanās, ka neesi viens, ir lieliska motivācija neļauties slinkumam un nepadoties. Konsultācija ar treneri Tev vienmēr būs pieejama ziņas attālumā. Piesakies un pievienojies ceļam uz personīgo izaugsmi ar BFit programmu!

Piesakies!

Katru mēnesi saņemsi...

25

DAŽĀDAS RECEPTES

visēdējiem un veģetāriešiem

3

TRENIŅU PROGRAMMAS

 visiem sagatavotības līmeņiem

1

VIDEO LEKCIJU

par veselīgu uzturu un dzīvesveidu

GARŠĪGI, LĒTI, ĀTRI...

1

PIESAKIES PROGRAMMAI

Izveido savu profilu un iepazīsties ar lietotāju iespējām

2

SAŅEM PROGRAMMU

Saņem receptes un treniņu video online vidē – lai kur Tu atrastos.

3

IZBAUDI PROCESU

Izbaudi garšīgos ēdienus, lieliskos treniņus un tievēšanas rezultātus.

Klienti runā skaļāk par vārdiem!

Tu vari būt viens no viņiem!

Tavs masas indekss ir

APRĒĶINI SAVU ĶERMEŅA MASAS INDEKSU

Ar BFit programmu varēsi zaudēt 3-7 kg mēnesī

Neķeries pie līdzekļiem un neaizraujies ar reklāmām, kuras sola pārpasaulīgus brīnumus, izmainot Tavu augumu vien pāris mirkļos. Tie ir tikai tukši solījumi. Cilvēkiem, kuriem liekie kilogrami uzkrājušies gadiem, viena mēneša laikā nebūs iespēja atbrīvoties no tiem.

Veselam cilvēkam ar normālu vielmaiņu liekais svars nepieaugs. Līdz ar to liekais svars var būt pirmā norāde uz veselības pasliktināšanos.

Ar BFit programmu sapratīsi, kāpēc vispār vielmaiņas traucējumi un ēšanas problēmas ir sākušās.

Kopā izmainīsim neveselīgos ieradumus uz veselīgiem.

Ar uztura programmu uzlabosi savu veselību, imunitāti, izskatu un pašsajūtu. Novērsīsi sirds un asinsvadu saslimšanas risku, vielmaiņas traucējumus, saldumu atkarību, cukura diabēta saslimšanas iespēju, ādas novecošanos pirms noteiktā laika, neveselīgas ādas izskatu, izsitumu veidošanos, dažādu iekaisumu procesu veidošanās organismā, paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs, mānīgo izsalkuma sajūta, kas veicina ne tikai lieku ēdienreizes ieviešanu, bet arī aptaukošanos.

Ar BFit programmu varēsi zaudēt 3-5 kg mēnesī

Šobrīd sabiedrībā popularitāti ieguvušas dažādas detoksa programmas, kuras svēti sola, ka īsā laikā tiksi pie sava sapņu auguma. Taču līdzko šis detokss tiek pārtraukts, iepriekšējais svars atgriežas. Un atgriežas jau ar uzviju.

Lai uzsāktu jebkādu detoksu, cilvēka aknām ir jāstrādā nevainojami. Taču būsim reāli, ja jau mēs un mūsu ķermeņi ir saskārušies ar aptaukošanos, tad organisms nestrādā ideāli.

Svarīgākais visupirms ir domāt par uzturu un strādāt pie savas ēdienkartes!

Ar BFit programmu sapratīsi, kāpēc vispār vielmaiņas traucējumi un ēšanas problēmas ir sākušās. Kopā izmainīsim neveselīgos ieradumus uz veselīgiem.

Ar uztura programmu uzlabosi savu veselību, imunitāti, izskatu un pašsajūtu. Novērsīsi sirds un asinsvadu saslimšanas risku, vielmaiņas traucējumus, saldumu atkarību, cukura diabēta saslimšanas iespēju, ādas novecošanos pirms noteiktā laika, neveselīgas ādas izskatu, izsitumu veidošanos, dažādu iekaisumu procesu veidošanās organismā, paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs, mānīgo izsalkuma sajūta, kas veicina ne tikai lieku ēdienreizes ieviešanu, bet arī aptaukošanos;

Ar BFit programmu varēsi zaudēt 1-3 kg mēnesī

Uzturs ir nepieciešams, lai uzlabotu vielmaiņas darbību efektīvai tievēšanai, un enerģija iegūšanai, savukārt, treniņi ir nepieciešami, lai aktivizētu vielmaiņu, padarītu ķermeni stingru, izveidotu ķermeņa reljefu, uzlabotu pašsajūtu, koncentrēšanās spējas, uzlādētu sevi ar enerģiju.

Taču atceries, ka nekādā gadījumā tikai vieni vienīgi treniņi, nebūs veids, kā tikt pie sapņu auguma, ja netiek domāts par uzturu. Ja domāsi tikai par treniņiem, ne vien zem tauku slāņa joprojām slēpsies skaista vēdera prese, kura nebūs redzama nevienam, bet ļoti iespējams, ka šo pārmērīgi daudzo treniņu rezultātā svars pat pieaugs, jo neapzināti nodedzinātās kalorijas tiks apēstas ar uzviju.

Svarīgākais visupirms ir domāt par uzturu un strādāt pie savas ēdienkartes! Sešpakas recepte- 80% uzturs, bet 20 % treniņi.

Ar BFit programmas palīdzību sapratīsi veselīga dzīvesveida pamatprincipus, uzzināsi trikus un noslēpumus, kā nepieņemties svarā, ēdīsi sabalansēti un trenēsies efektīvi, lai uzlabotu savu imunitāti, izskatu un pašsajūtu.

Ar BFit programmu noturēsi veselīgu svaru un uzlabosi savu ķermeņa reljefu.

Nereti tieši tievajiem un “caurbirām” novērojāms nevēlamais celulīts. Un tā ir tikai redzamā daļa neveselīgai ēšanai. Neaizmirsti, ka kalorijas tiek uzņemtas, lai nodrošinātu ķermeni ar enerģiju, kas tiek tērētas metabolismam, fizisko aktivitāšu uzturēšanai un citām dzīvībai svarīgām funkcijām. Bet “tukšās kalorijas” mēdz novest pie virkņu veselības problēmām.

Ar uztura programmu uzlabosi savu veselību, imunitāti, izskatu un pašsajūtu. Novērsīsi sirds un asinsvadu saslimšanas risku, vielmaiņas traucējumus, saldumu atkarību, cukura diabēta saslimšanas iespēju, ādas novecošanos pirms noteiktā laika, neveselīgas ādas izskatu, izsitumu veidošanos, dažādu iekaisumu procesu veidošanās organismā.

Ar efektīvo treniņa programmu uzlabosi ķermeņa reljefu, vairosi enerģiju un uzlabosi pašapziņu.

Ar katru savu zaudēto kilogramu Tu būsi veicis nenovērtējamu ieguldījumu sevis un savā jaunā dzīvesveida pilnveidošanā, jo…

SAMAZINĀSI UN NOVĒRSĪSI:

 • Sirds un asinsvadu saslimšanas riskus;
 • Vielmaiņas traucējumus;
 • Saldumu atkarību;
 • Cukura diabēta saslimšanas risku;
 • Ādas pāragru novecošanos;
 • Ādas neveselīgu izskatu, kā arī dažādu izsitumu veidošanos;
 • Dažādu iekaisumu procesu veidošanos organismā;
 • Paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs;
 • Mānīgo izsalkuma sajūtu, kas veicina ne tikai lieku ēdienreizes ieviešanu, bet arī aptaukošanos;

UZLABOSI UN PAKĀPENISKI VAIROSI:

 • Imunitāti;
 • Enerģiju;
 • Izskatu;
 • Pašsajūtu;
 • Pašapziņu;
 • Dzīvesprieku!

Tauki uz ķermeņa nogulsnējas nevienmērīgi. Tīri individuāli katrs cilvēks var novērot, ka tauki uz to ķermeņa nogulsnējas konkrētās zonās. Citiem vairāk uz vēdera, citiem uz kājām un gurniem.
Bieži vien cilvēki pieļauj kļūdu, domājot, ka treniņi vai masāžas tikai un vienīgi ar šo problēmu zonu, dos vēlamo rezultātu. Diemžēl tas tā nestrādā, jo nav iespējams nodedzināt taukus no vienas konkrētas ķermeņa zonas.
Tauki tiek dedzināti proporcionāli visam ķermenim.

Ir jāsaprot, kas ir veicinājis ķermenī vielmaiņas vai hormonālās izmaiņas, radot aptaukošanos.

Pirmkārt, jāstrādā ar pašu izraisīto problēmu – vai tas ir stress, nepatika pret darbu, nekvalitatīvs miegs vai citi problēmu izraisošie faktori.

Otrkārt, jāplāno ēdienkarte atbilstoši savam dzīvesveidam.

Treškārt, jāpiemēro sev sportiskās aktivitātes. Šāda kombinācija dos impulsu ķermenim, lai svars sāktu kristies.

DALĪBAS MAKSA 27 EUR UZ 1 MĒNESI

 • Viens maksājums nodrošina pakalpojuma darbību 1 mēnesi
 • Ja esi iegādājies abonementu – tas pagarināsies ik pēc mēneša un paliks spēkā līdz brīdim, kad to atcelsi.
 • Tu vari pārtraukt abonementu jebkurā brīdī. Bet iesaku atcelt abonementu dienā, kad beidzas abonements, lai izmantotu visas abonementa iespējas.
 • Atcelt abonementu vari sadaļā “MANS PROFILS”, izvēloties “MANI ABONEMENTI”, spiežot pogu “ATCELT”. Pieeja programmai tiks pārtraukta uzreiz pēc atcelšanas.
 • Pārbaudīt maksājuma statusu vari sadaļā “MANS PROFILS”, izvēloties “MANI ABONEMENTI.
PIESAKIES!

BIEŽĀKIE JAUTĀJUMI

Jā, Tu pilnīgi droši vari pievienoties, jo govs piena produktus varēsi aizvietot ar augu izcelsmes pieniem un bezlaktozes produktiem. Kas svarīgi – es pielāgoju ēdienkarti katra cilvēka prasībām!

BFit programmā ir iekļautas arī veģetāras maltītes programma, kuras ir nevien gardas, bet arī sabalansētas, lai uzņemtu pilnvērtīgu uzturu bez gaļas.

Tev noteikti nav jābūt pavāram, jo visās receptēs viss ir precīzi uzrakstīts pa solīšiem. Receptes ir viegli un ātri pagatavojamas. Turklāt Tavs naudas maciņš būs priecīgs, jo ejot uz veikalu Tu nopirksi tikai sev nepieciešamos produktus, kas ir katram pa kabatai.

Treniņprogrammas ir sastādītas gan iesācējiem,  gan arī jau aktīviem sportotājiem. Ja neesi droša, ka spēsi izpildīt vingrojumus pareizi, iesaku sākumposmā pieteikties uz klātienes privāto treniņu, kur parādīšu kā pareizi vingrot un Tu droši varēsi turpināt vingrot mājās.

Jā, visas treniņprogrammas būs pieejamas, kamēr būsi programmā. Varēsi piedalīties gan tiešsaistes treniņos, gan vingrot sev ērtā laikā un vietā!

Tam īsti nav nozīmes. Viss ir atkarīgs no vakariņu laika! Kas svarīgi –  treniņa laiks Tev gan jāieplāno pirms ēšanas, vai arī ne ātrāk kā 1-2 stundas pēc ēšanas.

Uz šī jautājuma nav pareizās atbildes. Tev pašai jāizanalizē savs dzīves ritms – kad Tev ir brīvs laiks un kad Tev ir visvairāk enerģija, tad arī trenējies. Daži izvēlas vingrot no rīta, jo līdz vakaram jau paspēj pārdomāt vai jūtas jau noguruši. Dažiem enerģijas uzplūdums ir tieši vakaros. Skaties pēc savām sajūtām un galvenais – vingro!