fbpx

Bfit trīs mēnešu programma

Bfit trīs mēnešu programma

Uncategorized

Bfit trīs mēnešu programma

Tavs šī brīža statuss
Neesi uzsācis
Cena
69 EUR
Uzsāc tulīt!

PAR PROGRAMMU

„BFit”:

 • balstīta uz veselīga, sabalansēta uztura principiem;
 • ēst var visu, ko kārojas, ievērojot nelielu kaloriju deficītu;
 • organisms saņem visas uzturvielas, kas nepieciešamas dzīvības norisēm;
 • uzlabojas izskats, pašsajūta, pašvērtējums, ikdienas paveicamo darbu produktivitāte un dzīves kvalitāte kopumā;
 • pateicoties daudzpusīgajam uzturam, nav pastiprinātas vēlmes pēc atsevišķiem produktiem un pēc pārēšanās.
 • laika un naudas izteiksmē ekonomiska;

Programma nodrošina veselīga dzīvesveida un tievēšanas izaicinājumu 3 mēnešu garumā, lai sasniegtu lieliskus un noturīgus rezultātus.

 

Ieguvumi pērkot 3 mēnešu programmu:

 • Viens maksājums uz visu periodu. Nekādu papildus maksājumu.
 • Ietaupi! 81 Eur vietā maksā tikai 69 Eur.
 • Beztermiņa pieeja kursam
 • Iekļauta konsultācija ar treneri, atbalsta čats par veselīgu dzīvesveidu, receptēm.
 • Regulāri saņemsi vērtīgu informāciju par veselīgu dzīvesveidu.

 

Kā norisināsies izaicinājums?

Iegādājoties kursu vai abonementu, uzreiz būs pieejamas receptes pirmajām 2 nedēļām. Katru nedēļu saņemsi receptes nedēļai uz priekšu. Savlaicīgi varēsi pasūtīt / iegādāties produktus.

Tev būs pieeja treniņiem video formātā, lai varētu vingrot sev ērtā laikā.

Saņemsi vertīgu informāciju, lai izprastu liekā svara problēmu cēloņus.

Pēc izaicinājuma pabeigšanas varēsi atkal un atkal iedvesmoties no programmas receptēm, kamēr turpināsi abonementu (ja iegādāts izaicinājums atsevišķi – izaicinājums būs pieejams beztermiņā).

Katru nedēļu Tu saņemsi neizsakāmi gardas, viegli un ātri pagatavojamas receptes visai nedēļai! Ēdiena programma ir sastādīta tā, lai to varētu baudīt ne tikai veģetāras un neveģetāras maltītes cienītāji, bet arī tā, lai, gatavojot maltītes, pie plīts virsmas Tu nepavadītu pusi dienas un, pats svarīgākais, lai tas būtu finansiāli draudzīgi! Proti, Tu iegādāsies tikai un vienīgi tos produktus, kurus patērēsi, un ne grama vairāk!

Tev būs neierobežota pieeja efektīviem treniņu video ierakstiem, ar kuru palīdzību nostiprināsi savu ķermeni. Neatkarīgi no saviem personīgajiem apstākļiem, treniņus garām nepalaidīsi, jo tos varēsi pildīt sev ērtā vietā un laikā visas programmas garumā!

Tu iemācīsies veselīga dzīvesveida pamatprincipus, iegūsi zināšanas, kuras palīdzēs Tavas jaunās ikdienas gaitās. Katru mēnesi saņemsi vērtīgu informāciju par uzturu, treniņiem un veselīgu tievēšanu. Uzzināsi trikus un mītus par uzturu un fitnesu!

Tu nekad nebūsi viens! Apzināšanās, ka neesi viens, ir lieliska motivācija neļauties slinkumam un nepadoties. Konsultācija ar treneri Tev vienmēr būs pieejama ziņas attālumā. Piesakies un pievienojies ceļam uz personīgo izaugsmi ar BFit programmu!

 • Konsultācijas un atbalsts Bfit whatsapp grupā;
 • Garšīgu un baudāmu recepšu pagatavošanas apgūšana;
 • Video treniņi
 • Vērtīga informācija par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu

Vēlies savu ikdienu mainīt uz labo pusi? Mīlēt to, ko redzi veramies sev pretī spogulī? Elpot brīvāk, jūtot gandarījumu par sava ķermeņa pozitīvajām pārmaiņām? Viss, kas Tev ir jādara – jāēd sabalansēts un veselīgs uzturs, jāpievēršas sportiskajām aktivitātēm, un Tu būsi uz pareizā ceļa, lai atbrīvotos no saviem liekajiem kilogramiem! Tieši tik vienkārši!
Piedāvāju Tev ONLINE kursus, kas būs kā palīdzīgas rokas stiepiens Tava jaunā dzīvesveida sākumā!

Cilvēku pieredzes stāsti izsaka vairāk, nekā vienkārši skaisti savirknēti vārdi, kuri nedod nekādu garantiju par to, vai patiesi tievēšanas programma, kurai gatavojies pievienoties, nesīs vēlamos rezultātus. Tāpēc esmu gatava dalīties ar savu pieredzes stāstu, kā nonācu līdz savam perfektajam uztura plānojumam!

Jau no mazotnes, līdzīgi kā citas manas ģimenes sievietes, es cīnījos ar lieko svaru. Pārdzīvoju un pārmetu sev par katru apēsto konfekti vai kūkas gabaliņu, kuru nogulsnējumu uzreiz varēja pamanīt manu gurnu apvidū. Lai gan jau no bērnības biju aktīva sportā, dejoju un šajās aktivitātēs guvu spožus panākumus, biju labākā, tomēr tas nelīdzēja mazināt pieaugušo svaru, kas laikam ir salīdzinoši dabiski, jo laukos dzīvojošam jaunietim ir diezgan grūti pašam izvēlēties produktus savai ēdienkartei, kad piens, krējums, kartupeļi, dažādi kārumi un šmorējumi ir dabiska ikdienas sastāvdaļa. Dūšīga gan nekad neesmu bijusi, vien viegli apaļīga, tomēr ne tik slaida, kā pašai būtu gribējies. Ceļā uz savu ideālo figūru, izlasot dažādus padomus žurnālos, izmēģināju dažādas receptes, piemēram, zaļās tējas, kafijas dzeršanu bez cukura, sīpolu zupas ēšanu, tomēr šie un citi centieni bija neveiksmīgi, jo toreiz vēl nepārzināju sabalansēta uztura likumus.

Augstskolas laikā, kad, dzīvojot no vecākiem atsevišķi, bija iespēja pašai izraudzīties savu uzturu, tad, kā lielākajai daļai studentu, arī manas prioritātes un finansiālais stāvoklis bija iemesls ekonomēt uz pārtikas rēķina, – veikalā iegādājos lētāko, taču ne organismam nepieciešamāko.

Tā kā nebija zināšanu, kā sevi uzturēt formā, tad divas nedēļas pirms katras deju uzstāšanās vai fotosesijas ar mērķi izskatīties labi uz svarīgā notikuma brīdi sāku ievērot drastiskas diētu metodes. Tomēr katru reizi pēc tām, atkal atsākot mieloties ar kārojamajiem pārtikas produktiem, svars atjaunojās ar pastiprinātu jaudu. Badošanās kontrastā nesamērīgai ēšanai radīja veselības problēmas un nelīdzsvaru sieviešu hormonālajā sistēmā.

Šajā laikā pievērsos dažādu diētu striktai ievērošanai, kas bija kā nepārtraukta cīņa ar vējdzirnavām, kad, par katru lieki apēsto kumosiņu, sekoja pārmetumi sev. Kad pretstatā badošanām, sūriem aizliegumiem, dodoties ceļojumos vai uz dzimtajām lauku mājām, viss, kas iepriekš bija aiz robežlīnijas „nedrīkst”, tika atgūts ar pastiprinātu sparu.
Vēlamo sevis piepildījumu un rezultātu nesasniegusi, sāku izsvērt šo diētu “plusus” un “mīnusus”. Taču “mīnusu” tajā bija netīkami vairāk.

Rezultātā, balstoties uz savas dzīves pieredzi daudzu gadu ilgumā, izstrādāju savu personīgo uztura programmu, kas veiksmīgi palīdzējusi harmonizēt ikdienu, izskatu, dzīves kvalitāti man pašai.
Beidzot es savā priekšā redzēju uztura plānu, kurā bija tikai viens “mīnuss” – nepieciešama apņemšanās un personīgās disciplīnas ievērošana!

Šodien mana vienīgā vēlme ir dalīties ar savu veiksmes stāstu un ieteikumiem, jo priecāšos jums aiztaupīt šo manis izdzīvoto bēdīgo pieredzi un palīdzēt uzlabot arī jūsu ikdienu.

Nākamais raksts

Nav pieejams