fbpx

Pirkt plānotāju “Es Izvēlos Būt Laimīga”

Plānotājs ``Es izvēlos būt laimīga``

Mīļā lasītāja! Šis nav tradicionālais plānotājs, kas satur neizteiksmīgus datumus, un šis nav arī raibs un biezs norāžu apkopojums, kā dzīvot.

Šis plānotājs ir fantastiski vienkārša un moderna plānošanas grāmata, ko vari izveidot pēc sava stila, patikas un mērķu aptveres.

Viss, ko es Tev novēlu, – lai šī aptvere vienmēr ir pielādēta ar enerģiju, lai tiek augstu mērķēts un trāpīts desmitniekā!

Papildus informācija

Tik-tak, tik-tok! Laiks un trendi mainās – te mēs skrienam līdzi darbu gūzmai, kas līdzinās žurku sacensībām, te vienā brīdī pasaule tiek apstādināta sliežu ceļa vidū, kad vagoni vien nodreb un spalgi nočīkst bremzes. Nemainīgs visā visumā paliek tikai tas, kas ir mūsu būtības kodolā. Cik gan daudz spēka mums ir pacelties pāri gan ārējiem apstākļiem, kas mūs kavē, gan iekšējam nemieram, atrast savu enerģijas un iedvesmas avotu, kā arī ņemt vadības grožus savās rokās.

Tavās rokās, kurās ir šis plānotājs un visa gudrība, kā to izmantot, ir arī atslēga, kā pašai vadīt savu ikdienu tā, lai Tu būtu vesela. Veselība ir visaptverošu ikdienas aktivitāšu plāns, kas noved pie prāta un sirdsdarbības harmonijas, kā arī aktivitātēm un uztura, kas Tavu imūnsistēmu balsta, nevis noārda.

Plānotājs ir ērts un kompakts, bet saturs ir nepārspējama piedāvājuma kombinācija, ko varētu nosaukt arī par sporta, ikdienas un uztura plānošanas rokasgrāmatu. Tev nevajag trīs dažādus plānotājus, jo te ir vieta gan Taviem treniņu, uztura un iepirkumu plāniem, gan ikdienas pārdomām un piedzīvojumiem.

Plānotājs “Es izvēlos būt laimīga”

9,00 EUR - PIRKT