fbpx

Pirkt grāmatu “Dzīve Ar Garšu”

Grāmata ``Dzīve Ar Garšu``

Saki uz neredzēšanos striktajām diētām! Laiks sevī modināt dusošo, priekpilno un sievišķīgo sievieti – dievieti.

Šī grāmata ir par garšu – dzīves garšu. Grāmatā atradīsi arī QR kodu. Noskenē to savā viedtālrunī (ar kameras palīdzību vai izmantojot aplikāciju, kas paredzēta QR koda nolasīšanai) un Tu tiksi pie digitālas programmas – gardām receptēm, videotreniņiem un treneres atbalsta! Šis veselīgā dzīvesveida ceļvedis Tev palīdzēs veidot apzinātas rīcības, kļūt pašpārliecinātākai un izbaudīt visu, ko dari, katrreiz jūtoties labi savā ķermenī. Tu iegūsi gan tādu augumu, kādu vēlies, gan pārliecību par sevi.

Pārmaiņas, ko Tev dos šī grāmata, paliks uz visiem laikiem un mainīs Tavu attieksmi pret dzīvi, ēšanu, sevi un savu ķermeni.

Papildus informācija

Fitnesa trenere Baiba Svjatska ir izveidojusi “Dzīvi ar garšu”, vienā grāmatā apkopojot visu nepieciešamo informāciju, kas jebkurai sievietei palīdzēs spert soli pretim saviem mērķiem uz lielisku pašsajūtu un veselīgu augumu.

Veselīga dzīvesstila ceļvedis “Dzīve ar garšu” ir domāts ikvienai sievietei, kas ir gatava uzlabot savu izpratni par uzturu un sportu.

Grāmatā sniegta informācija, kas var kalpot arī kā atspēriens tālākai izpētei sev interesējošās tēmās.

Ceļvedis būs lielisks palīgs, lai iegūtu priekšstatu par pareiza skatījuma atrašanu, uztura plānošanu, ķermeņa izprašanu un treniņu plāniem.

Ceļvedī atradīsi šādas tēmas:

Attiecību veidošana ar sevi un savu fizisko veidolu
Atklātība, runājot par diētām
Vielmaiņas procesi
Cukura ietekme uz organismu
Ēšanas režīms
Ķermeņa aprises un to mērīšana
Stāja un tās nozīme
Veselības sports
Imunitāte un fizioloģiskie procesi, saistībā ar sportu
Dažādi treniņu veidi
Treniņu uzsākšana
Uztura un treniņu mijiedarbība
Sports un diabēts

Ceļvedī iekļauti arī jautājumi un vieta pierakstiem, lai lasītāja varētu uzreiz veikt atzīmes par savām domām, mērķiem, progresu.

Iegādājoties šo ceļvedi, Tev būs iespēja saņemt Baibas atbalstu arī turpmāk, Tev būs pieejamas receptes un videotreniņi, kā arī kontakts ar Baibu, ja radīsies jautājumi!

Ja ikdienas steigā neizdodas uzsākt veselīgākus ieradumus, šī grāmata ir domāta Tev! Ceļvedī “Dzīve ar garšu” ir viss, kas vajadzīgs, lai uzsāktu mērķtiecīgo ceļu pretim patiesai un ilgstošai veselībai un priekam.

Šī būs lieliska dāvana draudzenei, mammai, māsai vai kādai citai nozīmīgai sievietei Tavā dzīvē!

Grāmata “Dzīve ar garšu”

19,00 EUR - PIRKT